neděle 18. prosince 2011

Dotazník s Luckou- acupofstyle.com


1.     Kolik ti je let,  a jak se jmenuješ
Je mi devatenáct let a jmenuji se Lucie.
2. Co máš dnes na plánu ( zajímavého)
Dneska jsem do dvou ve škole, pak jdeme s Terkou natáčet pár záběrů do reportáže na FameTV a rovnou na pracovní schůzku, kde nám ty záběry trošku zkritizují. A večer bubu dodělávat něco do školy a balit na hory, kam odjíždím zítra :)).
3.  Co máš na blogování nejraději,  a proč.
Nejradši mám určitě komunikaci se čtenáři a poznávání nových lidí a to, že jsem si mohla vyzkoušet různé věci. Jasně, že mě ale baví i přidávání článků ;).
4.   Co máš z blogu ( věc, produkt), který jsi dostala zadarmo  - kolik, odkoho( z jaké stránky),  jakýho si nejvíce vážíš.
První spoluprácí, kterou jsem navázala, byla spolupráce s H&M, té jsem si asi vážila nejvíc, protože jsem si moc přála showroom navštívit. S nimi už teď ale bohužel nespolupracuji. Občas dostanu zajímavou nabídku ze zahraničních e-shopů nebo obchodů s kosmetikou a teď už se to začíná rozvíjet i v Čechách, tak uvidíme :)).
5.     Proč si myslíš, že jsi populární blogerka ( popravdě… žádnou skromnost!!!)
Myslím, že je to hlavně protože je můj styl nositelný, jednoduchý a může se s ním tak ztotožnit hodně čtenářek. Víc čtenářů mi také přibylo od doby co mám nový foťák a lepší fotky. A také možná proto, že se snaží pokrýt více témat, co mě zajímají.
6.     Jak sis plánovala budoucnost, nebo spíš mylsela sis, že si budeš takhle dobře dařit
Co se týče blogu, ze začátku to byla spíš taková sranda a zábava, než že bych něco plánovala.. Ale teď už o tom musím přemýšlet víc, články často vymýšlím i čtrnáct dní dopředu a doufám, že na nás čeká zajímavá společná budoucnost ;))!
7.     Tvůj nej. blog ( český i zahraniční)
Nemůžu říct jen jeden. Z českých je to Dania ( daniaonthestreet.com ), Beáta ( fashionpicanteria.blogspot.com ) a Bára ( tropicaponyclub.blogspot.com ) až že zahraničních 
Andy ( stylescrapbook.com ), Chiara ( theblondsalad.com ), Rumi ( fashiontoast.com ), Aimee ( songofstyle.com ) a Betty ( leblogdebetty.com ).
8.     Myslíš, že je s tebou zábava, a umíš někoho úmyslně znechutit a jak.
Já doufám, že je se mnou alespoň trochu zábava. Ale i když není, jsem často takový pako, že se všichni můžou smát alespoň mně :D. A úmyslně znechutit jsem ještě nikoho nezkoušela, ale pár způsobů mě napadá :D...
9.     Tvoje nej. barva, skupina, písnička, jídlo, zvíře, značka, osobnost, vlastnost
Červená, Red Hot Chili Peppers, Dani California ( a spooousta dalších!!!! ), těstoviny s kuřecím masem a špenátem a taky popcorn!!, panda, nemám oblíbenou značku, ani osobnost, pečlivost
10.      Co tě v životě nejvíce překvapilo ( myslím to kladně i záporně)
Kladně asi úspěch blogu ( doteď mívám pocit, že se mi to vše jen zdá :D ) a záporně mě vždycky překvapila hračka v kindervajíčku! :((
11.     Jak by jsi nám poradila ( začínajícím blogerkám), jak dosáhnout  toho cíle, že dostáváš nabídky, produkty, různý zajímavý nápady Zajímá mě to, jak si začala, a čím sis to udržela.
Pokud chcete spolupracovat s nějakou značkou, zjistěte si o ní nějaké informace a pište články, které myslíte, že by je mohly zaujmout. Outfity v jejich stylu, články o kosmetice atd.. Pak se určitě nestyďte a klidně je kontaktujte sami. Představte svůj blog a napište, proč by pro vás bylo zajímavé se značkou spolupracovat a klidně i jakou spolupráci máte na mysli. Takhle jsem začala já :)).

A poslední otázka: Co by jsi nám chtěla říci, ale nikdo se tě na to neptal???
Ha, tyjo, to jsi mě zaskočila :D. Nevííím...

Jsem moc ráda, že jsi se mnou byla trpělivá a doufám, že si to brala jako srandu a neee, jako hloupý dotazník :D

A to je to překvápko.... Ke každýmu rozhovoru přidám můj obrázek věnovaný tázané blogerce :D 




Tak doufám, že se Vám rozhovor i obrázek líbí a, že se budete těšit na další ( rozhovor další bude s Joll)
Tak jestli se to nějaké blogerce líbilo a chce abych s ní také udělala rozhovor, ať mi napíše na email: l.krizova@seznam.cz  ( nebo do komentáře, ale spíše na ten email... )








Tak se mějte a Veselé Vánoce!!!




Lucy Kriz

sobota 17. prosince 2011

Zítra je den D

Takže zítra přidám slíbený "projekt" DIY....
Jenom Vám chci upřesnit, že to nude rozhovor + překvápko... rozhovorů bude více... Budou s blogerkama, který jsou ty NEJ.. alespoň pro mne... Jestli se vám to bude líbit a bude Vás více... Udělám rozhovory i s blogerkama s cizích zemí
Ještě malý detail... Jestli se to nějaký blogerce bude líbit a bude chtít, abych s ní udělala rozhovor a + to překvápko, tak mi napište e- mail, nebo do komentáře, že byste taky rádi!!!! Dělám to je kvuli tomu, že se mi to osobně líbí a doufám, že i Vám :)

Tak zítra!!!



So tomorrow I will add the promised "Project" DIY ....
You just want to clarify that the nude chat + surprise ... interviews will be more ... Will a blogger, who are the BEST .. at least for me ... If you'd like and you will be more ... I'll do interviews and a blogger with foreign countries
Even small details ... If it's any blogerce will enjoy and will want to do an interview with her, and + that surprise, so write me an e-mail, or comments that you would like too!! I do this is because of this that I personally like it and I hope you too:)

See you tomorrow!

Lucy...

pondělí 12. prosince 2011

NÁPAD...DIY

Ahoj
Dnes jsem tak přemýšlela, proč jsem si založila blog... Došla jsem k názoru, že nejspíše abych Vám něco ukázala ze sebe nebo ukázala něco, co tu ještě nebylo...

Neřeknu Vám přesně, co to bude, protože to samy uvidíte!!!
Doufám, že my vše vyjde... ( TĚŠTE SE)

díky, zatím



Hello

Today I was so wondering why I have established a blog ... I came to the conclusion that I will probably show something of yourself or show something that has not yet been ...

I will not tell you exactly what it will, because you see it alone!
I hope we all come out ... (Enjoy)

thanks, so far

Lucy Kriz